דיני נזיקין

מטרדים ומפגעים

משרד למפל נבו הינו בעל ניסיון רב והצלחה מוכחת לאורך שנים בתחום ההתמודדות המשפטית עם מטרדים ומפגעים נזקיים כאנטנות סלולריות, מתקני שידור סלולריים, קווי מתח גבוה, מפעלים, מקורות מזהמים וכו'.

מגוון מטרדים ומפגעים פרוסים מסביבנו ובקרבת בתינו. אותם מפגעים ומטרדים לעתים סמויים מהעין ומתגלים במקרה לסובבים, לעיתים אותם מפגעים ומטרדים נגלים לעין וחשופים לעיני כל. נדרש להעלות את הטענות בדבר הימצאותם מוקדם ככל האפשר מרגע הידיעה או הגילוי בדבר קיומם באותו המקום.

לאורך השנים ניתנו על ידי הערכאות המשפטיות השונות פסקי דין והחלטות בתביעות שהוגשו על ידי משרדנו אשר מהווים אבני דרך משמעותיות בכל הנוגע להסרת מפגעים ומטרדים לדוגמא: אנטנות סלולריות, אנטנות סלולריות ליד הבית, קבלת פיצויים כספיים עקב קיומם של מפגעים ומטרדים וכל זאת עקב נזקים שנגרמים לאחר.

טיפול במפגעים ומטרדים נזקיים

משרדנו מוביל בתחום דיני סלולר ובטיפול המשפטי במפגעים ומטרדים נזקיים. משרדנו מייצג בהצלחה רבה את לקוחותיו בפני גופים רגולטורים שונים כוועדות התכנון והבנייה המקומיות והארציות,  משרדי ממשלתיים שונים, בפני הערכאות המשפטיות השונות ובפני גופים נוספים.

משרדנו מוביל לאורך שנים את לקוחותיו להצלחות משפטיות משמעותיות תוך שימת דגש על מצוינות מקצועית, מסירות ויחס אישי. במסגרת הצלחות משרדנו הוסרו מטרדים ומפגעים מסביבות מגורים, ניתנו צווים שיפוטיים להפסקת פעילותם, נקבעו פיצויים כספיים לניזוקים.

בין לקוחותיו הרבים של משרדנו מצויים יחידים, וועדי בתים, נציגויות שכונתיות וקהילתיות, ארגונים פרטיים, חברות ובעלי עסקים. קשת רחבה של מגזרים אשר המשותף לכולם הינם הנזקים שנגרמים להם עקב הימצאותם של מטרדים ומפגעים בסמוך אליהם הן במישורי החשש הבריאותי,הפסיכולוגי, הבטיחותי אשר מובילים לפגיעה באיכות החיים, חוסר יכולת לנצל נכס הקרוב למפגע וירידת ערכו של הנכס, נזקים נפשיים, מחלות או בעיות בריאותיות שנגרמו לאור המפגעים והמטרדים וכן כל נזק אשר ארע לסובבים עקב הימצאותם של מטרדים ומפגעים בסביבתם.

בדיקת הסעד המתבקש עקב הימצאותם של מטרדים ומפגעים מתבצעת על בסיס חוקים, הוראות ותקנות שונים וזאת בהתאם לנסיבות כל מקרה ומקרה.

משרדנו שמח להעניק לכל לקוחותיו, גדולים כקטנים, את השירות המקצועי והטוב ביותר במטרה להוביל לתוצאות המשפטיות הטובות ביותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן