דיני נזיקין

תאונות עבודה

משרדנו מטפל בתביעות הנוגעות לנזקים שנגרמו לעובד, אשר חוסים תחת אחריות המעביד בהתאם ליחסי העבודה הקבועים בתקנות ובחוק.

אירועים הנוגעים לפציעה של עובד בעבודה נוגעים לקשת רחבה של מקרים, החל מפציעה או חבלה שהתרחשו במהלך העבודה במקום העבודה, פציעה או חבלה שהתרחשו במקום העבודה שלא במהלך העבודה, פציעה או חבלה שהתרחשו לעובד מחוץ למקום עבודתו אך תחת מהלך העבודה כדוגמת מורים בטיול שנתי בבית הספר או במסגרות שונות, מדריכים בטיולים מאורגנים, מכונאים במהלך תיקון רכב מחוץ למוסך, טייסים או צוות טיסה במהלך טיסה, מכוני כושר וכו.

אבחון תאונות עבודה

קיימים מקרים המגיעים לפתח משרדנו שלגבם לא ניתן לאבחן מיידית את הקשר בין הפגיעה או החבלה שאירעו לניזוק לבין אחריות המעסיק. משרדנו, בעל ניסיון ומומחיות רבים בתחום זה, יצבע את הפעולות והאבחונים המשפטיים הנדרשים לצורך אבחון תאונות עבודה מיטבי של המקרה לצורך הגשת תביעה לבתי המשפט או ייצוג בפני מוסדות מדינתיים שונים כמשרדים ומערכות ממשלתיים שונים בהתאם לנסיבות המקרה.

משרדנו מייצג את לקוחותיו מול מעבידים מכל קשת התעסוקה, בעלי מפעלים, בעלי מוסכים, חברות סלולר, קבלנים, סוכנויות נסיעות, חברות טיסה, אינסטלטורים, משרדי ממשלה כמשרד החינוך וכו', אשר חבים בגין נזק שנגרם לעובד במסגרת עבודתו.

לצורך גיבוש והשלמת התביעה נדרש בתביעות אלו, בהן מתמחה משרדנו, לאתר את המסמכים והמידע המתבקשים. משרדנו מלווה את לקוחותיו באיתור החומרים המשפטיים והרפואיים הנדרשים לצורך הגשת תביעה נזיקית בגין תאונות עבודה שארעה.

ייצוג משפטי לפרילאנסרים

משרדנו מייצג בנוסף את מגזר הפרילנסר. רבים עובדים כפרילנסרים במקום עבודתם. פרילנסר הינו עובד עצמאי אשר נותן שירותים מקצועיים למשימות מוגדרות מראש. יחסי עבודה אלו אומנם ייחודיים ושונים מיחסי עובד מעביד בסיסיים, אולם קיימים תנאים מסוימים ומוגדרים בהם עבודת פרילנס יכולה להיכלל במסגרת הרחבה של המונח עובד שכיר ומשכך זכאי עובד פרילנסר לזכויות מכוח דיני העבודה.

משרדנו מעניק לאורך השנים ללקוחותיו, גדולים כקטנים, ייצוג משפטי מצוין, מסור ואישי אשר מוביל כל העת להצלחות משפטיות במישור תביעות סלולר, תביעות נזיקיות ותאונות עבודה של עובדים אשר ניזוקו במקום או במסגרת עבודתם, באופן המיטבי ביותר ולשביעות רצון הלקוחותיו.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן