דיני סלולר

תביעות סלולר

משרדנו בעל מומחיות רבה ועתירת ניסיון בתחום תביעות סלולר. לאורך השנים פיתח משרדנו מומחיות ייחודית ומובילה בתחום זה ומוביל את לקוחותיו להצלחות משפטיות רבות ובעלות תהודה בתחום.

משרדנו מוביל בתחומו בנושאי סלולר מורכבים ומגוונים הנוגעים לתחום הסלולר כתביעות סלולר בגין התלקחות מכשיר סלולרי, בגין חוסר קליטה במכשיר הסלולרי, תקלות בציוד הסלולרי, קבלת דואר זבל (ספאם) למכשיר הסלולרי, שימוש בלתי מורשה במידע האישי של המנוי הסלולרי, הפרת פרטיות של מנוי הסלולרי.

מישור נוסף של תביעות סלולר בו משרדנו הינו המוביל בתחום ועתיד ניסיון הינו תביעת חברת סלולר מורכבת נגד חברות סלולר על בסיס ההתקשרות בין הצדדים ובין היתר, תביעות על סמך הבטחות שווא של נציג, גבייה עבור ציוד סלולרי שהוצג ככזה הניתן בחינם, שינוי תנאי הסכם ההתקשרות ללא עדכון הלקוח, זיוף חתימה בהסכמי ההתקשרות, גביה בניגוד לסיכומים בין הצדדים.

הנזקים אשר מצויים בבסיס התביעות המוגשות על ידי משרדנו נוגעים, בין היתר, למישור הנזק הכספי, הנזק הממוני, הנזק התפקודי, הנזק הבריאותי, הנזק בגין פגיעה בשמו הטוב של הניזוק ולזכותו לפרטיות.

לצורך גיבוש התביעה והסעדים בה, נדרש לפעול לאיסוף מסמכים ומידע במישורים הרלוונטים לאירוע. משרדנו מבצע את האיתור והאבחון המשפטי של איסוף החומר והמידע הנדרש.

לקוחות המשרד בתחום דיני הסלולר

בין לקוחותיו של המשרד נמנים לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, חברות גדולות וקטנות וגופים ציבוריים. משרדנו מייצג את לקוחותיו בכל עניין משפטי הנוגע לתחום דיני סלולר. מומחיותו הרבה והייחודית של משרדנו אשר זכתה לתהודה, מעניקה ללקוחותיו את השירות המקצועי והטוב ביותר.

משרדנו מייצג את לקוחותיו בפני ערכאות משפטיות שונות, מול מוסדות מדינתיים, בגישורים ובוררויות מטעם בתי המשפט ומול הצד שכנגד, בין אם מדובר ביחידים, בחברות, בגופים ציבוריים או מדינתיים.

משרדנו מייצג את לקוחותיו גם בתובענות ייצוגיות מורכבות בתחומי התקשורת והסלולר. תובענות ייצוגיות הינן בעלות מאפיינים שונים מתביעות רגילות. ככל מתקיימים מקרים בהם קיימת הפרה שיטתית ונרחבת לקהל מנויים סלולרי גדול ובלתי מוגדר ובהתאם לתנאי החוק, ניתן להגיש בקשה לאישור תובענה ייצוגית.

משרדנו, בעל מומחיות ייחודית וניסיון רב ומוכח בתחום דיני הסלולר לרבות תביעות סלולר ותביעות ייצוגיות בנושא סלולר, מעניק ללקוחותיו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן